У Києві відкрили виставку колишнього фотокореспондента Укрінформу Олександра Гордієвича

У Києві відкрили виставку колишнього фотокореспондента Укрінформу Олександра Гордієвича 12.02.2024 14:20 Укрінформ У вікнах Укрінформу відкрилася виставка робіт колишнього фотокореспондента агентства Олександра Гордієвича.

Експозиція приурочена до 80-річчя Гордієвича.

Відкрилася виставка робіт колишнього фотокореспондента Укрінформу Олександра Гордієвича / Фото: Євген Котенко, Укрінформ

«Сьогодні ми представляємо фотовиставку ветерана Укрінформу Олександра Сергійовича Гордієвича. Свого часу від віддав агенству 30 років свого творчого життя», – зазначив головний редактор Головної редакції пресзаходів та артпроєктів Укрінформу заслужений журналіст України Сергій Сай-Боднар.

За його словами, у фотобанку агентства багато матеріалів Гордієвича.

Генеральний директор Укрінформу Олексій Мацука наголосив: «Укрінформ багато років тримає марку, зокрема і як фотослужба. Будемо і надалі цей напрямок розвивати, адже є запит у наших партнерів і клієнтів. Я сподіваюся, що ця виставка допоможе нашій авдиторії краще розуміти важливість того, що фіксується нашими фотографами на місцях, особливо зараз, під час війни, коли кожна деталь може відіграти ключову роль у перемозі України».

Вн подякував Гордієвичу за роботу в агентстві та побажав довгих років життя, здоров’я та творчого натхнення.

Своєю чергою Олександр Гордієвич зауважив, що досі займається улюбленою справою і перебуває у постійному творчому пошуку.

«Працювати – це для мене постійна потреба. Саме від роботи, від фотографії, від технічно складних знімків, які роблю, я отримую найбільше задоволення. Скільки я буду здатний тримати фотоапарат у руках, стільки я буду робити знімки та працювати, адже це моє покликання, моя пристрасть», – сказав ювіляр.

З виставкою можна ознайомитися за адресою: Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16.

Укрінформ Фотовиставка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *