У бюджеті на цей рік заклали ₴5,75 мільярда на житло для ветеранів та родин загиблих захисників

У бюджеті на цей рік заклали ₴5,75 мільярда на житло для ветеранів та родин загиблих захисників 19.03.2024 17:17 Укрінформ У державному бюджеті цьогоріч закладено близько 5,75 мільярда гривень на забезпечення житлом ветеранів та членів родин загиблих захисників.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Фейсбуці.

"У держбюджеті на 2024 рік закладено близько 5,75 мільярда гривень на забезпечення житлом ветеранів війни та членів родин загиблих захисників і захисниць. Таким чином, може бути виплачена компенсація на придбання житла понад 2000 осіб за трьома програмами Мінветеранів", – ідеться у повідомленні.

Отримати компенсацію мають право особи з інвалідністю внаслідок війни І та II групи (АТО/ООС/заходи оборони, участь у бойових діях на території інших держав). Також ВПО, які є учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи (АТО/ООС до 1 червня 2018 року). Рік перебування в базі даних ВПО – до 24 лютого 2022 року.

Компенсацію також можуть отримали члени сім’ї особи, яка загинула (зникла безвісти), померла внаслідок АТО/ООС/заходів оборони, участі у бойових діях на території інших держав.

Подати документи для отримання компенсації на придбання житла можна до ЦНАПу або органу соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів планує створення у 2024 році Єдиного державного реєстру ветеранів, аби кожен Герой міг скористатися пільгами та інструментами підтримки.

Бюджет Гроші Ветерани війни Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *