Всесвітня акція «Ангели памʼяті» пройде до 10-ї річниці розстрілу Майдану

Всесвітня акція «Ангели памʼяті» пройде до 10-ї річниці розстрілу Майдану 03.02.2024 17:05 Укрінформ У різних містах України та на кількох континентах до 10-ї річниці розстрілу Майдану пройде Всесвітня «тиха» акція «Ангели памʼяті» з ушанування героїв Небесної сотні.

Про це Укрінформу повідомила співачка, волонтерка та громадська діячка Анжеліка Рудницька, яка спільно з мистецькою аґенцією «Територія А» є ініціаторкою заходу.

«Як завжди, ми запрошуємо приєднатися до нашої ініціативи. Щоб до неї долучитися, треба лише вирізати паперових білих ангелів; визначити, де і коли ви зберетеся громадою, помʼянути героїв молитвами і розвісити на деревах ангелів. Зробити фото або відео та позначити його хештегом #ангелипамяті2024#територіяа, щоб ми змогли вас знайти», – сказала Рудницька.

За її словами, торік до акції долучилося понад 20 країн – від Австралії до Сполучених Штатів, від Норвегії до Південно-Африканської Республіки, а міст – сотні.

«В Україні, наприклад, на Луганщині минулого року до акції приєдналися всі населені пункти. Для них це перетворилося на таке відстоювання своєї ідентифікації. Вони дуже болісно це відчувають, бо війна до них набагато ближча, ніж у нас», – розповіла Рудницька.

У Києві акція «Ангели пам’яті – 2024» відбудеться 20 лютого о 12:00 на алеї Героїв Небесної Сотні.

Підготовка до акції також стартувала у Німеччині та Ірландії.

Акція «Тихі ангели» була започаткована як символічна щорічна традиція поминати загиблих за Україну білими паперовими ангелами. Щороку українці в усьому світі створюють тисячі витинанок із білого паперу, які символізують загиблих за Україну та віру в перемогу. У Києві паперових ангелів розвішують на деревах поблизу місць розстрілу мирних громадян, які відстоювали своє право за гідність.

Як повідомлялося, торік акція «Ангели пам’яті» проходила 18-20 лютого в різних містах України та на кількох континентах.

Майдан Київ Акція Ангели пам’яті Розстріл

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *