ВРП продовжила строк відсторонення чотирьох суддів Київського апеляційного до 25 березня

ВРП продовжила строк відсторонення чотирьох суддів Київського апеляційного до 25 березня 26.01.2024 03:29 Укрінформ Вища рада правосуддя продовжила до 25 березня строк тимчасового відсторонення чотирьох суддів Київського апеляційного суду від здійснення правосуддя.

Як передає Укрінформ, про це інформують у ВРП у Фейсбуці.

“Вища рада правосуддя продовжила до 25 березня 2024 року строк тимчасового відсторонення чотирьох суддів Київського апеляційного суду від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності”, – ідеться в повідомленні.

Згідно з порядком денним, ВРП розглядала клопотання Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка про продовження строку тимчасового відсторонення суддів Київського апеляційного суду Юрія Сливи, Ігоря Паленика, В’ячеслава Дзюбіна та Віктора Глиняного.

Як повідомлялося, у грудні 2023 року Вища рада правосуддя до 30 січня 2024 року відсторонила від здійснення правосуддя суддів Київського апеляційного суду В’ячеслава Дзюбіна, Ігора Паленика, Юрія Сливу та Віктора Глиняного, яких підозрюють в отриманні неправомірної вигоди.

Як повідомляв Укрінформ, 29 листопада прокурори САП та детективи НАБУ викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні 35 тисяч доларів. Їм повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

4 грудня Вища рада правосуддя дала згоду на тримання під вартою чотирьох суддів Київського апеляційного суду – В’ячеслава Дзюбіна, Ігоря Паленика, Віктора Глиняного і Юрія Сливи.

На сьогодні усі четверо підозрюваних суддів відсторонені від здійснення правосуддя.

Суд Судді Вища рада правосуддя

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *