Ворожі ЗМІ запустили фейк щодо «продажу» Одещини та Миколаївщини Франції і Британії – ЦПД

Ворожі ЗМІ запустили фейк щодо «продажу» Одещини та Миколаївщини Франції і Британії – ЦПД 11.04.2024 03:01 Укрінформ Ворожі ЗМІ запустили черговий фейк щодо начебто «продажу» Одеської та Миколаївської областей Франції та Великій Британії

Про це Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомляє у Телеграмі, передає Укрінформ.

Центр повідомляє, що за основу «новини» рашисти взяли фото зі сторінки народного депутата України від 22 грудня 2022 року.

«Насправді це фейк, який є частиною плану з дискредитації української влади. Проаналізувавши цю «новину», Центр встановив, що рашисти поширювали ідентичну інформацію раніше – у грудні 2022 року», – йдеться у повідомленні.

Мета цієї інформаційної кампанії – створити ілюзію несамостійності України та посіяти невпевненість українців у майбутньому країни, зауважують у ЦПД.

«Зміст подібних «новин» необхідно сприймати критично, звертати увагу на джерело поширення та перевіряти інформацію. Не дайте ворогу ввести себе в оману», – наголошують у Центрі.

Як повідомляв ЦПД, ворожі Телеграм-канали активно поширюють інформацію, буцімто в Україні збираються внести зміни до законодавства щодо мобілізації жінок.

Фейк Миколаївщина Одещина Пропаганда Росія Центр протидії дезінформації

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *