Вже 200 роботодавців отримали компенсацію за працевлаштування осіб з інвалідністю

Вже 200 роботодавців отримали компенсацію за працевлаштування осіб з інвалідністю Ексклюзив 21.03.2024 13:43 Укрінформ Станом на 19 березня компенсацію з бюджету за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю вже отримали 200 роботодавців.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила директор Державної служби зайнятості Юлія Жовтяк.

«Ця програма на повну запрацювала у листопаді 2023 року і станом на вчора компенсацію по ній вже отримали 200 роботодавців. Але це тільки початок. На цей рік у нас амбітна планка – створити 10 тисяч місць для осіб з інвалідністю», – сказала Жовтяк.

Вона зауважила, що кошти на цю програму з урахуванням компенсації за створення зазначеної кількості робочих місць передбачені у бюджеті на 2024 і ніяких затримок з їх отриманням наразі немає.

«Ніяких зволікань по виплатах цих коштів немає. Ми йдемо повністю по програмі. Після надання документів буквально протягом 5-10 днів роботодавці отримують компенсацію», – зазначила очільниця ДСЗ.

Вона нагадала, що згідно з умовами програми, роботодавець, який створює робоче місце для людини з інвалідністю 1-ї групи шляхом придбання обладнання, меблів, техніки та ін., отримає компенсацію у розмірі 15 мінімальних зарплат (до 106,5 тис. грн). Компенсація за створення робочого місця для людини з 2-ю групою інвалідності становить 10 мінімальних зарплат (до 71 тис. грн).

Як повідомлялося, у серпні 2023 року уряд запровадив програму компенсацій роботодавцям за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. Програму реалізують Мінекономіки та Мінцифри, послугу надає Держслужба зайнятості.

Фото: АрміяInform

Інвалідність Компенсація Працевлаштування Робота Держслужба зайнятості

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *