Вигівський пропонує відправити поліцейських, які «не бачать війну», на деокуповані території

Вигівський пропонує відправити поліцейських, які «не бачать війну», на деокуповані території 10.10.2023 18:21 Укрінформ У Нацполіції хочуть відправити до 30% особового складу з умовно мирних областей на деокуповані території.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" сказав голова НПУ Іван Вигівський, передає Укрінформ.

"Некомплект робочий, як і до війни. Десь 16%, це приблизно 20 тис. поліцейських. Під час війни у нас немає проблем з комплектуванням", – зазначив він.

За його словами, до повномасштабної війни зарплата поліцейського була неконкурентною порівняно навіть з правоохоронцями інших структур і поліцейські могли піти працювати у цивільний сектор на більшу зарплату.

"Тепер грошове забезпечення поліцейського у два рази більше, а хто служить у прифронтових регіонах та безпосередньо бере участь у бойових діях отримує ще додаткові виплати. А цивільному сектору зараз складніше забезпечувати високі зарплати", – сказав Вигівський.

Глава НПУ поінформував, що зараз вони можуть проводити якісніший відбір і мотивувати служити тих, хто є професіоналом та суворо дотримується вимог закону і дисципліни.

Він сказав, що у зведених загонах поліції на постійній основі проходять ротації.

"Це не обов'язково спецпризначенці – це можуть бути оперативники, криміналісти, слідчі, дільничні та інші поліцейські. Тобто, слідчий з Тернополя може бути направлений в Донецьку чи Запорізьку область", – зазначив Вигівський.

Очільник Нацполіції заявив, що у НПУ планують після деокупації українських територій 30% особового складу з умовно-мирних областей направити на деокуповані території для стабілізаційних заходів.

"Взагалі поліцейські із західних регіонів, які війну не бачать, повинні якійсь час пропрацювати в прифронтових районах – щоб розуміти ситуацію, відчути її на собі, розділяти ті цінності та врешті після війни мати змогу сміливо дивитись в очі військовим та своїм колегам-поліцейським з фронтових областей", – вважає він.

Як повідомлялося, із лав Нацполіції упродовж 2021 року звільнилася 13 321 особа, що на 2,7 тисячі більше, ніж кількість осіб, яка звільнилася з поліції за 2020 рік.

Фото: Нацполіція

Поліція Іван Вигівський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *