Відбір кадрів до патронатної служби відновлять після ухвалення нормативної бази – Мінветеранів

Відбір кадрів до патронатної служби відновлять після ухвалення нормативної бази – Мінветеранів Ексклюзив 16.05.2024 17:15 Укрінформ Проведення конкурсних відборів для кандидатів на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб відновлять після прийняття відповідних нормативно-правових актів

Про це йдеться у відповіді Міністерства у справах ветеранів на інформаційний запит Укрінформу.

"Після прийняття відповідних нормативно-правових актів буде відновлено проведення конкурсних відборів для кандидатів на посади фахівців із супроводу. Кандидати, які успішно пройдуть конкурсний відбір, будуть працевлаштовані та в подальшому направлені на навчання для підвищення кваліфікації", – йдеться у відповіді.

Як зазначається, з метою унормування діяльності фахівця з супроводу Мінветеранів розроблено та надіслано на погодження до відповідних органів проєкти постанов Кабміну “Про затвердження Порядку та умов надання у 2024 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя та окремі заходи з підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України", “Порядку забезпечення інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя”.

У міністерстві нагадують, що реалізація експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя завершена 31 грудня 2023 року. Замість цього розроблено професійний стандарт “Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб”.

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала законопроєкт про державну ветеранську патронатну службу.

Фото Олександра Лапіна

Реабілітація Ветерани війни Міністерство у справах ветеранів Помічник ветерана

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *