Ветерани отримали 280 грантів за програмою єРобота – Шмигаль

Ветерани отримали 280 грантів за програмою єРобота – Шмигаль 12.03.2024 18:41 Укрінформ В рамках урядової програми єРобота захисники та їхні рідні отримали 280 грантів на 116 мільйонів гривень.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Ми запустили єРоботу в липні 2022 року і відтоді держава інвестувала в малий та середній бізнес понад 7 мільярдів гривень», – зауважив він.

За словами очільника уряду, наразі це одна з найбільш успішних програм підтримки підприємництва.

Шмигаль наголосив, що в рамках програми держава надає, зокрема, мікрогранти для старту та розвитку власної справи, гранти на переробку та ветеранський компонент.

«Ветеранський бізнес займає тут особливе місце. Наразі захисники та їхні рідні отримали 280 грантів на 116 мільйонів гривень», – поінформував він.

Прем’єр наголосив, що держава має зробити так, «аби кожен наш захисник та захисниця мали можливість створити власну справу після повернення з фронту».

Як повідомляв Укрінформ, за урядовим проєктом «єРобота» отримали гранти на старт або розвиток бізнесу понад 14 тисяч підприємців. Загалом держава інвестувала через гранти в підприємництво понад 7 млрд грн від початку дії проєкту.

Фото: КМУ

Бізнес Ветерани війни Шмигаль Грант єРобота

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *