ВАКС продовжив дію процесуальних обовʼязків ексголові Верховного суду Князєву

ВАКС продовжив дію процесуальних обовʼязків ексголові Верховного суду Князєву 28.03.2024 21:51 Укрінформ Вищий антикорупційний суд продовжив до 28 травня дію процесуальних обов'язків, покладених на колишнього голову Верховного суду, обвинуваченого в одержанні хабаря.

Про це в Телеграмі повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передає Укрінформ.

Як зазначається, своїм рішенням колегія суддів частково задовольнила клопотання прокурора САП.

Серед згаданих обовʼязків обвинуваченого – носити електронний засіб контролю, не виїжджати з України без дозволу детектива, прокурора й суду та утримуватися від спілкування зі свідками у справі.

Також фігурант зобовʼязаний здати на зберігання до Головного управління Державної міграційної служби в місті Києві свій паспорт/паспорти для виїзду за кордон й інші документи, які дають право на виїзд/в’їзд в Україну.

Як повідомляв Укрінформ, у травні минулого року голову Верховного суду Всеволода Князєва викрили в отриманні хабаря розміром 2,7 млн доларів.

Йому оголосили підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу – прийняття службовою особою пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі.

18 травня Вища рада правосуддя дала дозвіл на утримання Князєва під вартою. Того ж дня ВАКС обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 107,3 млн грн застави.

Розмір застави, згідно із судовими рішеннями, кілька разів зменшували. Зрештою він сягнув трохи більше 18 млн грн. У січні Князєва звільнили з-під варти після внесення цієї суми.

На початку березня справу Князєва передали до суду.

14 березня ВАКС провів підготовче засідання, під час якого відмовив стороні захисту в поверненні обвинувального акта прокурору.

Хабар Князєв Верховний Суд Вищий антикорупційний суд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *