В Україні змінилася процедура огляду водіїв на стан наркотичного сп’яніння

В Україні змінилася процедура огляду водіїв на стан наркотичного сп'яніння 14.06.2024 12:31 Укрінформ Кабінет міністрів вніс зміни до порядку направлення водіїв транспортних засобів для проведення огляду з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і проведення такого огляду.

Відповідне рішення за поданням Міністерства внутрішніх справ було ухвалене на засіданні уряду 13 червня, інформує пресслужба МВС, передає Укрінформ.

«Дані зміни передбачають можливість використання під час проведення відповідного огляду в закладі охорони здоров’я тестів на вміст наркотичного засобу або психотропної речовини в організмі особи. При позитивному результаті тесту обов'язковим є підтвердження наявності наркотичних засобів або психотропних речовин лабораторним дослідженням», – зазначили у МВС.

У міністерстві заявили, що реалізація цього акту не потребуватиме додаткових витрат з державного та місцевого бюджетів України.

Як повідомлялося, водії мають включати денні ходові вогні поза межами міст і після 1 травня.

МВС Транспорт Уряд П'яне водіння

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *