В Україні запрацювала «Єдина ветеранська лінія»

В Україні запрацювала «Єдина ветеранська лінія» 20.03.2024 13:18 Укрінформ Міністерство у справах ветеранів спільно з Червоним Хрестом України впроваджують "Єдину ветеранську лінію".

Як передає Укрінформ, про це Мінветеранів повідомляє у Фейсбуці.

“Впровадження телефонної "Єдиної ветеранської лінії" є важливим кроком і складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників та їхніх рідних”, – ідеться у повідомленні.

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з нагальних питань ветеранам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Лінія працюватиме щодня з 08:00 до 20:00 у тестовому режимі.

За інформацією в. о. міністра у справах ветеранів Олександра Порхуна, звертатися на лінію можна з питань психосоціальної підтримки (можливості отримання психологічної допомоги та підтримки), з питань пільг для учасників бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих, з питань житлових питань, грошової допомоги та компенсації, медичних питаннь.

Також можна звертатися з питань медичної реабілітації та лікування, встановлення факту отримання поранення.

Система на даний час працюватиме в тестовому режимі.

Як повідомляв Укрінформ, в рамках урядової програми єРобота захисники та їхні рідні отримали 280 грантів на 116 мільйонів гривень.

Реабілітація Україна Ветерани війни

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *