В Україні відкрився перший лісопожежний центр

В Україні відкрився перший лісопожежний центр Фото 20.03.2024 11:03 Укрінформ ДП «Ліси України» відкрило на Житомирщині перший в Україні лісопожежний центр для навчання та підвищення кваліфікації фахівців.

Про це повідомив у Фейсбуці генеральний директор ДП Юрій Болоховець, передає Укрінформ.

«На Житомирщині відкрито перший в Україні лісопожежний центр. Майже 300 співробітників “Лісів України” вже пройшли навчання з профілю “Керівник гасіння лісової пожежі”, що відбулися на базі філії “Лісопожежний центр”. Плануємо щорічно навчати та підвищувати кваліфікацію головних лісничих, інженерів охорони й захисту лісу та начальників лісових пожежних станцій філій», – ідеться в повідомленні.

За словами Болоховця, вже розпочалися польові навчання у співпраці з підрозділами ДСНС в частині залучення сил і засобів рятувальників до гасіння пожеж.

У 2024 році керівництво ДП планує закупити протипожежну техніку та обладнання для укомплектовування філій південних та східних областей. А також продовжить розширювати мережу рекреаційних пунктів, завдяки яким в рази скорочується кількість лісових пожеж через стихійне багаття.

Як повідомлялося, минулого року в Україні кількість лісових пожеж зменшилася майже вдвічі, орієнтовні збитки склали понад 7 млн грн, це без урахування тимчасово окупованих територій і ведення бойових дій.

ДСНС Ліс Пожежа Рятувальники Ліси України

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *