В Україні треба створити механізм швидкого протезування військових – депутат

В Україні треба створити механізм швидкого протезування військових – депутат 13.10.2023 10:36 Укрінформ В Україні потрібно створити механізм, що забезпечить можливість якнайшвидшого протезування учасників бойових дій.

На цьому наголосив народний депутат Тарас Тарасенко (фракції «Слуга народу») на пресконференції в Укрінформі.

«Якщо ми говоримо більш конкретно про саме про … поранення, то зараз мною як головою міжфракційного об'єднання реабілітаційних сил України ініційована нарада у Прем'єр-міністра щодо питання протезування», – сказав він.

Парламентарій зазначив, що на сьогодні в Україні немає відповідних стандартів і протезування «хлопці, дівчата чекають у чергах дуже довго».

Тому й ініціюється нарада, щоб зібрати всі профільні міністерства і напрацювати «необхідний механізм, єдину систему для того, щоб постраждалі учасники бойових дій могли швидко отримати допоміжний засіб та швидко відновити себе», сказав Тарасенко.

«Саме швидке протезування і швидка реабілітація – найкраще для якнайшвидшого відновлення особи», – наголосив політик.

Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві соціальної політики підготували дашборд з інформацією про виробників допоміжних засобів реабілітації.

В Урядовому контактному центрі з вересня запрацювала гаряча лінія з питань реабілітації та протезування військовослужбовців.

Поранені Військові УБД Протезування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *