В Україні створили Асоціацію операторів та інструкторів з такмеду

В Україні створили Асоціацію операторів та інструкторів з такмеду Фото 15.02.2024 20:17 Укрінформ В Україні створена Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги й тактичної медицини.

Презентація її відбулася в Медіацентрі Україна-Укрінформ.

"Кожен і кожна мають вміти і знати, яким саме чином надавати першу допомогу, і неважливо, в яких рамках це відбувається – цивільне життя чи військове, тим паче що військове у нас зараз фільтрувалося в цивільне. І наша організація активно залучає всіх людей, які є провайдерами або операторами першої допомоги. І інструкторів, і викладачів, і виробників, і державні органи, звісно, – ми всіх долучаємо до того, щоб впровадити в нашій державі міжнародні стандарти, які відповідають вимогам сьогодення", – сказав голова правління ГС «Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини» Леонід Федоровський.

За його словами, асоціація має на меті навчити цивільне населення надавати першу медичну допомогу в цивільних умовах, а військовослужбовців – надавати допомогу своїм побратимам.

Програмний директор Razom Heroes БФ «Разом для України» Тарас Гаталяк зауважив, що українські виробники мають максимально нарощувати виробництво засобів тактичної медицини.

"Тактична медицина – це про життя. Треновані бійці – це про рятування життя. Правильно організовані процеси в сфері тактичної медицини – це і підготовка, і навчання, і стандартизація – є швидким рятуванням життя. Тому основний виклик, який сьогодні є, – це те, що ми маємо йти до стандартизації", – наголосив він.

Робота асоціації передбачає методичну допомогу у розвитку тактичної медицини на всіх рівнях — як для медичного персоналу, так і для решти військових.

Як повідомлялося, бойовий медик, інструктор з тактичної медицини Марія Назарова наголосила, що українській армії знадобилося менше часу, аніж США, щоб запровадити американський стандарт тактичної медицини.

Медицина Україна Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *