В Україні створять кадровий резерв соцпрацівників для роботи на деокупованих територіях

В Україні створять кадровий резерв соцпрацівників для роботи на деокупованих територіях 15.03.2024 18:00 Укрінформ Кабінет Міністрів ухвалив рішення про формування кадрового резерву працівників соцзахисту для роботи на деокупованих територіях.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у Телеграмі постійний представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Затверджено Порядок формування кадрового резерву працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України», – йдеться в повідомленні.

Порядком, зокрема, передбачено формування резерву в електронному вигляді шляхом внесення інформації про фахівців сфери соціального захисту до автоматизованої інформаційної системи «Кадровий резерв працівників сфери соціального захисту населення для роботи на деокупованих територіях України».

Як повідомлялося, на деокупованих територіях Донеччини відновлено роботу понад 50 базових станцій мобільного зв’язку, що дало можливість відновити зв’язок у 32 населених пунктах.

Деокупація Кабмін соцпрацівники Резерв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *