В Україні реорганізують два університети

В Україні реорганізують два університети 24.04.2024 11:02 Укрінформ Уряд ухвалив реорганізацію двох закладів вищої освіти з метою створення потужних регіональних університетських центрів.

Про це повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки, передає Укрінформ. 

У МОН уточнили, що йдеться про Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського та Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту.

Зокрема, ДонНУЕТ приєднають до Криворізького національного університету, після чого він діятиме як структурний підрозділ криворізького вишу.

"Через окупацію ДонНУЕТ був переміщений у 2014 році, він проводить освітню діяльність у Кривому Розі. Рішення уряду дасть змогу зберегти та максимально ефективно використати інфраструктуру, науковий і освітній потенціали Донецького університету у складі структурного підрозділу об'єднаного ЗВО", – наголосили у міністерстві.

Крім того, Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту об’єднають з Українським державним університетом науки і технологій у Дніпрі.

"Реорганізація ПДАФКіС – це один із кроків загальнонаціональної стратегії модернізації спортивної інфраструктури університетів, формування розгалуженої мережі потужних багатопрофільних університетських центрів", – зазначає МОН.

Студенти, які вже навчаються в реорганізованих університетах, продовжать навчання на тих самих умовах – зі збереженням спеціальності, форми фінансування та інших попередніх умов.

Як повідомлялося, заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю Укріформу зауважив, що при вчасному об’єднанні вищих навчальних закладів залишається певна автономна структура в межах об’єднаного університету, зберігаються певні освітні програми. 

Фото: Український державний університет науки і технологій у Дніпрі / Facebook

Міносвіти Освіта Освіта у вишах України Університет

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *