В Україні облаштовані майже 13 тисяч пунктів незламності

В Україні облаштовані майже 13 тисяч пунктів незламності 02.04.2024 18:26 Укрінформ В Україні розгорнуті 12 674 пунктів незламності, ще 646 готові до відкриття у разі потреби.

Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, передає Укрінформ.

«На сьогодні в країні створено 13 320 пунктів незламності – це 110% від планової кількості. За даними місцевих адміністрацій, усі вони забезпечені базовим обладнанням для надання відповідних послуг населенню: запас палива, генератори, старлінки. Вже працюють 12 674 пункти, до відкриття у разі потреби готові ще 646», – йдеться в повідомленні.

Для ефективного використання ресурсів та у зв'язку з настанням стабільно теплої погоди, частина пунктів переведені в режим «готові до відкриття». З урахуванням потенційних загроз та обмеження постачання електричної енергії, у разі надзвичайної ситуації їх буде розгорнуто впродовж 2 годин.

Крім цього триває робота щодо відображення інформації про пункти незламності у мобільному додатку «Дія».

Як повідомлялося, за словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, попри завершення опалювального сезону пункти незламності продовжать працювати. Для цього уряд схвалив постанову, яка унормує питання переведення їх роботи на постійну основу.

Війна Війна з Росією Пункт незламності

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *