В Україні можуть розширити коло переселенців, які отримують державну допомогу

В Україні можуть розширити коло переселенців, які отримують державну допомогу 19.03.2024 03:05 Укрінформ Кабінет Міністрів розробив пропозиції змін до постанови, що затверджує порядок надання допомоги на проживання переселенців.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Вже розроблені пропозиції змін до постанови, якою затверджено порядок надання допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб", – ідеться в повідомленні.

Зокрема пропонується включити до категорій ВПО, які мають право на такі виплати: дітей, які влаштовані в сім’ї патронатного вихователя; патронатних вихователів; дітей, тимчасово влаштованих у сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу; а також тяжкохворих осіб, яким не встановлено інвалідність.

Якщо середньомісячний сукупний дохід на одного отримувача в такій сім’ї не більше 9444 гривень, пропонується включити до переліку: осіб передпенсійного віку; осіб з інвалідністю III групи; людей, які доглядають за дитиною до 3 років або дитиною, яка потребує догляду до 6-річного віку; а також осіб, у складі сім’ї яких є діти до 18 років та/або до 23 років, які є студентами денної або дуальної форми навчання в закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Як повідомляв Укрінформ, з 1 березня в Україні змінено загальний принцип продовження виплат для внутрішньо переміщених осіб – для розрахунку братиметься сукупний дохід усіх членів родини переселенців.

Кабмін Переселенці Гроші допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *