В Україні дозволили брати домашніх тварин в укриття

В Україні дозволили брати домашніх тварин в укриття 26.01.2024 10:30 Укрінформ В Україні вже дозволено перебувати в укриттях із домашніми тваринами.

Про це йдеться у наказі міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка №18 від 10 січня 2024 року, опублікованому у Єдиному державному реєстрі нормативно-правових актів, передає Укрінформ.

«Особи, які прибувають до об'єктів фонду захисних споруд з домашніми тваринами, розміщуються в окремих приміщеннях або відокремлених місцях», – зазначається у повідомленні.

При цьому зауважується, що власник домашньої тварини або особа, яка її супроводжує, має забезпечувати: постійний нагляд за домашніми тваринами; необхідні умови, що відповідають біологічним, видовим та індивідуальним особливостям домашньої тварини; безпеку оточуючих людей і тварин, а також майна від заподіяння шкоди домашньою твариною; безпеку супроводжуваної домашньої тварини.

Ця особа також має забезпечувати дотримання вимог санітарно-гігієнічних і ветеринарних норм та правил; наявність повідка для домашніх тварин, які можуть становити небезпеку для життя чи здоров'я людини, а також намордника на собаках порід, що включені до Переліку небезпечних порід собак, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2021 року № 1164.

Як повідомляв Укрінформ, у Святошинському районі Києва під час однієї з повітряних тривог дітям не дозволили пройти до укриття через те, що вони були з собакою.

Фото із соцмереж

Тварини Укриття

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *