В ОП обговорили заходи до роковин Голодомору з представниками Світового конгресу українців

В ОП обговорили заходи до роковин Голодомору з представниками Світового конгресу українців 11.10.2023 23:52 Укрінформ Заступник керівника Офісу Президента Олексій Дніпров провів зустріч із представниками Світового конгресу українців.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента.

У зустрічі взяли участь віцепрезидент Світового конгресу українців, голова комісії з визнання Голодомору геноцидом проти Українського народу Стефан Романів і директор представництва Світового конгресу українців в Україні Сергій Касянчук.

«Було розглянуто питання, пов’язані зі вшануванням 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років в Україні – геноциду Українського народу», – проінформували в ОП.

Ішлося, зокрема, про організацію в Україні й за кордоном тематичних заходів із залученням представників українських спільнот в інших країнах.

Також учасники зустрічі обговорили проведення тематичних міжнародних заходів та акцій. Співрозмовники приділили увагу ролі української діаспори в процесі визнання державами світу Голодомору 1932–1933 років в Україні актом геноциду.

Як повідомляв Укрінформ, у Національній бібліотеці України ім. Вернадського відкрили меморіальну дошку британцю Ґарету Джонсу, який одним із перших західних журналістів розповів про Голодомор в Україні у 1930-х роках.

Фото: ОП

Голодомор Світовий конгрес українців Офіс Президента

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *