В Азербайджанському національному музеї мистецтв запрацював україномовний аудіогід

В Азербайджанському національному музеї мистецтв запрацював україномовний аудіогід Фото 26.08.2023 12:56 Укрінформ Україномовний аудіогід у Національному музеї мистецтв став третім в Азербайджанській Республіці.

Про це дружина Президента Олена Зеленська повідомила у Телеграмі, передає Укрінформ.

“Прийти в музей, не думаючи, чи застане тебе тут повітряна тривога — для дітей в Україні це зараз розкіш”, – зазначила перша леді.

Вона оприлюднила світлини дітей українських воїнів, що приїхали до Азербайджану на оздоровлення та реабілітацію.

“Символічно вони стали першими користувачами українського аудіогіду, який ми запустили нещодавно в Азербайджанському національному музеї мистецтв”, – зауважила Зеленська.

За її словами, цей музей входить у трійку музеїв Баку за кількістю відвідувачів. У ньому понад 18 тис. експонатів різного періоду, які відображають стилі західного та східного мистецтва.

“Це вже третій україномовний аудіогід в Азербайджанській Республіці, що його ми запустили в межах нашого проєкту”, – наголосила Зеленська.

Перший запрацював три роки тому в Азербайджанському національному музеї килима, другий, рік тому, в історико-художньому заповіднику “Гобустан”, який входить до списку Світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Як повідомляв Укрінформ, аудіогід на морській оглядовій екскурсії "Історичний центр Гельсінкі" у Фінляндії став 68-м у колекції україномовних аудіогідів по всьому світу.

Фото: Олена Зеленська / Телеграм

Азербайджан Музей Українська мова Олена Зеленська Аудіогід

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *