В Австрії суд виправдав українця за постачання дронів на батьківщину

В Австрії суд виправдав українця за постачання дронів на батьківщину 15.05.2024 23:33 Укрінформ В Австрії відбувся суд у справі українця, який у вересні 2023 відправив кілька дронів на батьківщину і якого звинуватили у продажі військових матеріалів в Україну.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

Згідно з оприлюдненою судом інформацією, справа, яка розглядалася у четвер, стосувалася "чоловіка, 1989 року народження, за кримінальні злочини у відносинах з третіми країнами (продаж військових матеріалів Україні) у період з 18 по 27 вересня 2023 року в Зайтенштеттені". 

Як зазначає АРА, 34-річний юрист у квітні 2022 року виїхав до Австрії, втікаючи від війни, і працював у сфері ІТ-послуг у Нижній Австрії. Згідно з розслідуванням кримінальної поліції Австрії, українець реалізував куплені в Австрії дрони у своєму рідному місті. 

"34-річний чоловік не визнав себе винним за звинуваченням у порушенні санкцій ЄС проти Росії: через перекладачку він стверджував, що поставки дозволені, якщо території є контрольованими Україною, а не підконтрольними Росії. А так було у випадку з Запоріжжям. Суддя також не побачив порушення закону", – йдеться у повідомленні.

Виправдувальний вирок поки не вступив у законну силу, оскільки прокуратура поки не зробила заяви зі свого боку.

Як повідомляв Укрінформ, Австрія через свою нейтральність не постачає озброєння та військову техніку (ОВТ) Україні, але й не перешкоджає це робити іншим країнам, зокрема, не блокуючи постачання ОВТ через Європейський фонд миру ЄС.

Фото: NÖN/Cornelia Weninghofet

Австрія Прокуратура Суд Україна Дрон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *