Три українські леви знайшли прихисток у парку для тварин у Франції

Три українські леви знайшли прихисток у парку для тварин у Франції 28.01.2024 03:59 Укрінформ Парк тварин Оксуа в комуні Арне-су-Вітто (Бургундія, Франція) відгукнувся на міжнародний заклик та прийняв трьох хижаків, яких врятували від війни в Україні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє France 3.

"Лев Атлас родом з околиць Києва, його забрали у жінки, яка тримала його з народження, але потім вирішила, що він став занадто агресивним, можливо, через бомбардування", – пояснила Шарлотт фон Крой, відповідальна за екстрену допомогу в Міжнародному фонді захисту тварин (IFAW).

"У приватному будинку він бігав по колу з іншою левицею, його клітка була всього 12 м². Він мав надмірну вагу і кілька ран", – розповіли у парку.

Атласу – два з половиною роки, двом левицям, Луладжі та Квін, – близько двох років.

Самиць врятували в Донецькій області. Усіх трьох тварин спочатку тримали в притулку "Порятунок диких тварин" неподалік від Києва.

"Але війна з Росією зробила умови їхнього життя надто складними: перебої з електрикою, проблеми з постачанням їжі, не кажучи вже про часті бомбардування. Тож їхній "від'їзд" з країни став нагальною потребою", – пояснила французька сторона.

Масштабну операцію з евакуації було організовано на початку 2024 року за участю парку Оксуа, Українського фонду порятунку диких тварин та IFAW (Міжнародного фонду захисту тварин).

В Бургундію тварин доправили через Польщу. Поїздка тривала близько вісімдесяти восьми годин.

Парк дикої природи Оксуа заявляє, що "хотів би віддати належне надзвичайній мужності українських працівників, які щодня, ризикуючи власним життям, продовжували доглядати за тваринами до їхнього від'їзду".

У Бургундії в Атласа, Квін і Луладжі почнеться нове життя. Після періоду адаптації вони приєднаються до 10-річного лева Мікрули у вольєрі площею 5 000 м².

Парк Оксуа – це великий природний центр площею 40 гектарів, який налічує близько 500 тварин.

Як повідомлялось, міністерство захисту довкілля та природних ресурсів розробляє концепцію створення в Україні мережі центрів реабілітації та порятунку диких тварин.

Фото: France 3

Україна Зоопарк Лев

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *