Сума збитків довкіллю внаслідок вчорашнього масованого обстрілу України перевищила ₴325 мільйонів

Сума збитків довкіллю внаслідок вчорашнього масованого обстрілу України перевищила ₴325 мільйонів 09.05.2024 09:57 Укрінформ Орієнтовна сума збитків довкіллю у чотирьох областях України від збройної атаки Росії 8 травня становить понад 325 млн грн.

Про це повідомила у Телеграмі пресслужба Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, передає Укрінформ.

«Вранці 8 травня під час масованого обстрілу України росіяни пошкодили об’єкти критичної інфраструктури у Полтавській, Запорізькій, Івано-Франківській та Вінницькій областях. Держекоінспекція виїхала на об’єкти, щоб зафіксувати шкоду довкіллю, завдану збройною атакою ворога», – йдеться у повідомленні.

Розрахований орієнтовний розмір збитків на Полтавщині становив 1,5 млн грн, на Вінниччині – 176,7 млн грн, на Івано-Франківщині – 70,4 млн грн, у Запорізькій області – 76,4 млн грн.

Екоінспектори провели заміри площ земель, що зазнали забруднення та засмічення під час ворожої атаки та відібрали проби ґрунту для подальшого проведення лабораторних досліджень, щоб визначити рівень забруднення і додатково розрахувати збитки.

Як повідомлялося, Держекоінспекція обчислила збитки, завдані довкіллю ракетним ударом по сінгапурському агропромисловому підприємстві на Одещині, яке спеціалізується на виготовленні та перевалці рослинних олій. В сумі це понад 57 млн грн.

Івано-Франківщина Полтавщина Вінниччина Запоріжжя Довкілля

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *