Суд зняв електронний браслет із митрополита УПЦ МП Павла

Суд зняв електронний браслет із митрополита УПЦ МП Павла 30.04.2024 15:37 Укрінформ Печерський районний суд не продовжив митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебедю) зобов’язання носити електронний засіб контролю.

Про це повідомила у коментарі Укрінформу прессекретар Київської обласної прокуратури Олена Ковальова.

«Печерський районний суд, попри клопотання прокурора про продовження обов’язків обвинуваченому митрополиту у повному обсязі, задовольним клопотання частково. Рішенням суду йому не продовжено дію обов'язку носити електронний засіб контролю. Проте обвинувачений і досі зобов’язаний не відлучатись з місця свого проживання без рішення суду, крім невідкладних випадків, пов’язаних з небезпекою для життя та здоров’я. Також він має утриматись від спілкування з потерпілими та свідками у кримінальному провадженні», – сказала вона.

За словами Ковалевської, наразі прокуратура не отримала повний текст ухвали, а в судовому засіданні була оголошена лише резолютивна частина ухвали, тому сказати, чим мотивовано таке рішення суду, наразі неможливо.

Повний текст ухвали буде оголошено 6 травня. Ухвала суду оскарженню не підлягає, додала прессекретар.

Як повідомлялося, Служба безпеки України повідомила колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ МП Павлу Лебедю про підозру у виправдовуванні і запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України (ст.161 ККУ), а також порушенні рівноправності громадян залежно від їх расової, національної і регіональної належності (ст. 436-2 ККУ).

1 квітня 2023 року Шевченківський районний суд Києва обрав екснаміснику Києво-Печерської лаври запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. У травні домашній арешт продовжили ще на 30 діб.

14 липня суд обрав колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври митрополиту УПЦ МП Павлу Лебедю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі понад 33 млн гривень.

7 серпня після внесення застави екснамісник Києво-Печерської лаври Павло вийшов із-під варти з зобов'язанням носити електронний засіб контролю.

Суд УПЦ МП Київ Митрополит УПЦ МП Павло

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *