Суд продовжив запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Павлу до 23 березня

Суд продовжив запобіжний захід митрополиту УПЦ МП Павлу до 23 березня 23.01.2024 16:54 Укрінформ Печерський районний суд Києва продовжив на два місяці строк дії обов'язків митрополиту Української православної церкви Московського патріархату Павлу.

Як передає Укрінформ, про це Київська обласна прокуратура повідомила у Телеграмі.

"За клопотанням прокуратури Печерським районним судом Києва продовжено до 23 березня строк дії обов'язків екснаміснику Києво-Печерської Лаври”, – ідеться у повідомленні.

Зокрема він зобов’язаний не відлучатися з місця проживання без дозволу суду, з'являтись за викликом до суду, не спілкуватися з потерпілими і свідками, носити електронний засіб контролю.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України оголосила колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври підозру у виправдовуванні і запереченні збройної агресії Російської Федерації проти України (ст. 161 Кримінального кодексу), а також порушенні рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної і регіональної належності (ст. 436-2 ККУ).

1 квітня 2023 року Шевченківський районний суд Києва обрав митрополиту Павлу запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. У травні домашній арешт продовжили ще на 30 діб.

14 липня суд обрав митрополиту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі понад 33 млн грн.

У жовтні СБУ повідомила про завершення та передачу до Печерського райсуду обвинувального акту щодо колишнього настоятеля Києво-Печерської лаври Павла.

У листопаді Печерський районний суд Києва під час підготовчого судового засідання у справі митрополита УПЦ Павла продовжив на 60 діб до 29 січня 2024 року, строк дії обов'язків для нього.

Суд Митрополит УПЦ МП Павло

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *