Стрічка про евакуацію дітей у Туреччину отримала приз кінофестивалю у Стамбулі

Стрічка про евакуацію дітей у Туреччину отримала приз кінофестивалю у Стамбулі 19.03.2024 10:31 Укрінформ Український документальний фільм «Save Generation Ua» про евакуацію дітей-сиріт під час війни здобув перемогу на престижному міжнародному кінофестивалі у Стамбулі Іstanbul International Spring Film Festival.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«За рік було врятовано понад 2700 українських дітей-сиріт та супроводжуючих. Організатори проєкту розповідають про важкі починання та досягнуті успіхи. Головні герої фільму – самі діти, які розповідають, як змінилося їх життя після того, як вони потрапили на проєкт», – йдеться в описі до фільму в рамках кінофестивалю.

Журі фестивалю визначило переможців у 14 категоріях, включаючи найкращі роботи різних жанрів та кінематографічні досягнення.

Документальний фільм «Save Generation UA» про наймасштабнішу евакуацію дітей-сиріт з часів Другої світової війни, яка була організована Фондом Руслана Шостака, отримав перше місце в номінації Best Documentary Short.

Цього року у фестивалі брали участь 1283 фільми різних жанрів, проте лише 130 з них пройшли до чверті фіналу.

Як повідомляв Укрінформ, у Стамбулі наприкінці минулого року пройшли Дні українського кіно, в межах яких відбулися покази найкращих українських сучасних і класичних стрічок.

Фото: sadibey.com

Фестиваль Україна Туреччина Документальне кіно

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *