Соціолог розповіла, у кого найпесимістичніші настрої щодо тривалості війни

Соціолог розповіла, у кого найпесимістичніші настрої щодо тривалості війни Відео 09.02.2024 21:03 Укрінформ Найпесимістичніші настрої щодо тривалості війни спостерігаються в українців, які виїхали за кордон.

Про це заявила засновниця та директор компаній Gradus Research та Corestone Group Євгенія Близнюк у програмі Укрінформу «Самохвалов запитує».

«У людей, які живуть у себе вдома, тих, хто перемістився у рамках України через близькість до зони бойових дій, і у людей, які виїхали за кордон, різні очікування від тривалості війни. Найпесимістичніші у тих, хто опинився за кордоном», – сказала Близнюк.

Вона зауважила, що це може бути пов'язано із впливом медійного поля, тобто люди, які виїхали, не живуть у контексті війни, а читають чи слухають про неї.

Соціолог зазначила, що другі за поширеністю щодо песимістичних очікувань – це внутрішньо переміщені особи. «Якщо серед тих, хто виїхав, близько 60% вважають, що війна розтягнеться на роки, то серед ВПО цей показник близько 40%», – зазначила соціолог.

Як повідомляв Укрінформ, статус тимчасового захисту у країнах ЄС отримали 4,24 млн людей, які залишили Україну внаслідок повномасштабного вторгнення РФ.

Війна соціологи дослідження

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *