Щорічний ветеранський велопробіг відбудеться з 15 до 23 травня

Щорічний ветеранський велопробіг відбудеться з 15 до 23 травня 13.05.2024 19:26 Укрінформ Щорічний велопробіг “Шануємо пам’ять захисників України” цьогоріч стартуватиме 15 травня та триватиме дев'ять днів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів, передає Укрінформ.

“Велопробіг-2024 має дві цілі: показати ветеранам один із способів їхнього відновлення та вшанувати пам'ять загиблих героїв. Мінветеранів сприяє ініціативам для спортивної реабілітації ветеранів війни. Тому Український ветеранський фонд, що в управлінні Міністерства, оголосив збір коштів у рамках велопробігу. Кожен зможе долучитися, задонативши на рахунок Фонду. А ці кошти будуть спрямовані на підтримку громадських обʼєднань, які створюють проєкти з реінтеграції захисників і захисниць через фізичну активність та, взявши участь, зможуть перемогти у конкурсних програмах Фонду”, – сказав заступник міністра у справах ветеранів України Фархад Фархадов.

Велопробіг стартує 15 травня та завершиться символічно 23 травня — у День Героїв України, біля Стіни пам’яті загиблих за Україну у Києві. Увесь маршрут проїдуть два ветерани війни — Іван Балашов та Анатолій Вересенко. У кожному регіоні до них приєднуватимуться велосипедисти-ветерани та всі охочі з регіонів. 

Зазначається, що цього року команда учасників-ветеранів подолає понад 1000 км за маршрутом від Ужгорода до Києва через міста Стрий, Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Житомир, Білу Церкву, Бородянку, Димер, Гостомель, Бучу, Ірпінь, Лютіж, Вишгород і фінальна точка — столиця. У кожному місті на етапі приєднання нових учасників пройдуть урочистості.

Загалом впродовж девʼятиденного велопробігу учасники перетнуть сім областей нашої держави — від заходу до столиці України.

Під час забігу у кожному місті на рахунок Українського ветеранського фонду Мінветеранів збиратимуть кошти на підтримку проєктів для спортивної реабілітації ветеранів та ветеранок. Ці кошти спрямують на фінансування проєктів фізичної реабілітації захисників і захисниць від громадських обʼєднань, що переможуть у конкурсах від УВФ.

Велопробіг організовано Міністерством у справах ветеранів у 2016 році для підтримки та популяризації захисників України.

Російські військові Ветерани війни Міністерство у справах ветеранів Велопробіг

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *