Ще троє українських дітей повернулися на Батьківщину – Лубінець

Ще троє українських дітей повернулися на Батьківщину – Лубінець Фото, відео 21.10.2023 12:55 Укрінформ Ще трьох українських дітей вдалося повернути на Батьківщину.

Як передає Укрінформ, про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Фейсбуці. 

"Здійснили це в межах реалізації плану дій Bring Kids Back UA, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Також долучаємо до цього процесу громадські організації та міжнародних партнерів", – зазначив омбудсмен.

За словами Лубінця, це повернення вдалося здійснити завдяки співпраці з БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема зі співзасновницею організації Маріам Ламберт (Mariam Lambert).

Також він подякував за долученість NGO Heroiam Slava (Jaanika Merilo) і благодійному фонду "Посмішка ЮА" (Благодійний фонд Посмішка ЮА).

"Робота з повернення дітей на Батьківщину триватиме й надалі, тому вкотре щиро дякую всім, хто допомагає це робити. Це необхідно державі, це потрібно для нашого майбутнього", – наголосив Лубінець.

"Якщо ваша дитина зникла, і ви як законний її представник не знаєте її місця перебування – обов’язково повідомте про цей факт Національну поліцію України за номером 102. Якщо ж Ви переконані, що дитину депортували на РФ, чи вона перебуває на ТОТ, то окрім поліції варто повідомити й нас — Офіс омбудсмена", – порадив Лубінець.

Для контактів: гаряча лінія 0 800 50 17 20 – у межах України, 044 299 74 08 – для дзвінків з-за кордону, електронна адреса – [email protected]

"Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально і максимально працюємо для результату", – запевнив уповноважений.

Як повідомляв Укрінформ, незалежна міжнародна комісія ООН з розслідування порушень в Україні задокументувала переміщення 31 дитини з України до Росії у травні 2022 року і дійшла висновку, що це переміщення було незаконною депортацією, що є воєнним злочином.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *