Шахраї зламали акаунти Офісу омбудсмена для видурювання грошей у родичів військовополонених

Шахраї зламали акаунти Офісу омбудсмена для видурювання грошей у родичів військовополонених 25.02.2024 02:15 Укрінформ Шахраї зламали акаунти працівників Офісу уповноваженого Верховної Ради з прав людини, щоб від їхнього імені видурювати гроші у родичів військовополонених за нібито включення до списків на обмін.

Як передає Укрінформ, про це уповноважений ВР Дмитро Лубінець повідомив у Телеграмі.

"Зловмисники звертаються до родин військовополонених, пропонуючи за грошову винагороду "включити" їхніх рідних до списків на обмін або "прискорити" процес обміну конкретного військовослужбовця. Для цього вони навіть зламують сторінки посадових осіб державних органів у соціальних мережах", – зазначив він.

Нещодавно шахраї зламали акаунти працівників Офісу омбудсмена і нібито від їхнього імені надсилали "прохання" позичити певну суму грошей громадянам, з якими відбувалося спілкування щодо звернень до секретаріату уповноваженого.

"Наголошую, що працівники нашої інституції сумлінно виконують свої посадові обов’язки в умовах воєнного стану та ніколи не висловлювали до заявників будь-яких прохань, зокрема й грошового характеру. Застерігаю шахраїв від подібного роду дій! За це передбачене покарання відповідно до законодавства України", – наголосив Лубінець.

Він також закликав родичів військовополонених бути обережними й пам’ятати, що зловмисники можуть вигадувати нові способи нажитися на людському горі.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України затримала в Києві двох ділків, які вимагали 60 тис. доларів у родичів двох українських військовополонених, обіцяючи обмін.

Омбудсмен Шахрайство Соцмережі Полонені

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *