Росія поширює нову ІПСО через масову email-розсилку в Україні – СБУ

Росія поширює нову ІПСО через масову email-розсилку в Україні – СБУ 23.01.2024 18:58 Укрінформ Служба безпеки України викрила російську ІПСО, яка через email-розсилку намагається посіяти паніку серед українців.

Як передає Укрінформ, про це СБУ повідомляє у Фейсбуці.

«Служба безпеки попереджає про поширення масштабної email-розсилки на електронні адреси українців, у тому числі представників органів державної влади та приватних компаній. Вона здійснюється із великої кількості електронних скриньок, які перед тим були зламані російськими хакерами. Розсилка має всі ознаки цілеспрямованої інформаційно-психологічної операції», – ідеться у повідомленні.

У листах пропонується співпраця з російськими спецслужбами за винагороду. Таким чином ворог вкотре намагається дестабілізувати ситуацію всередині країни.

СБУ вже заблокувала частину адрес, з яких здійснюється вказана розсилка, та закликає українців не реагувати на повідомлення такого типу.

«Нагадуємо, що за передачу інформації про ЗСУ, обʼєкти критичної інфраструктури та будь-який інший різновид співпраці з ворогом передбачена кримінальна відповідальність. Також подібні злочини можуть класифікуватися як державна зрада», – наголосили в СБУ.

Як повідомляв Укрінформ, Служба безпеки України попереджає про фішингову розсилку електронних листів зі шкідливими файлами, яка здійснюється нібито від її імені.

ФСБ РФ Страсбург Росія Хакери Війна Війна з Росією ІПСО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *