Роботу служби 112 до кінця року поширять на всю територію країни

Роботу служби 112 до кінця року поширять на всю територію країни 14.04.2024 05:52 Укрінформ До кінця року планується поширити роботу служби 112 на всю територію України, водночас номери профільних екстрених служб продовжать працювати й після 2024-го.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство внутрішніх справ повідомило у Фейсбуці.

У відомстві зауважили, що наразі лінія 112 працює вже у двох макрорегіонах України – центральному та західному.

Так, у травні очікується запуск центру служби 112 у Дніпрі, а у вересні — в Одесі. Центри покриватимуть східні та південні регіони України відповідно.

«Громадяни можуть звертатися за допомогою з будь-якого куточка України. Виклик за номером 112 перенаправляється до служб екстреної допомоги», – додали в МВС.

Також зазначається, що на лінію 112 можуть звертатися й люди з порушеннями слуху чи мовлення. Для цього необхідно надіслати повідомлення на номер 112. «Після цього надійде посилання на відеозв’язок з операторами, які володіють жестовою мовою», – підкреслили у відомстві.

Крім того, у МВС зазначили, що номери профільних екстрених служб 101, 102, 103 і 104 продовжать працювати й після 2024 року.

Як повідомляв Укрінформ, станом на початок березня від початку запуску в Україні служби 112 – «єдиного вікна» для повідомлень про надзвичайні ситуації – її оператори отримали майже мільйон звернень від громадян.

МВС Надзвичайна ситуація Телефон Служба 112

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *