Програма «Лещенко запитує» просить долучатись до збору на Mavic-3 для потреб 23 ОМБр

Програма «Лещенко запитує» просить долучатись до збору на Mavic-3 для потреб 23 ОМБр 13.04.2024 09:31 Укрінформ Динаміка розвитку FPV- та інших дронів засвідчує, що на полі бою почався новий етап війни, і нашим військовим потрібна допомога, тому оголошено збір на дрони Mavic-3 для потреб 23 ОМБр, яка перебуває на Донеччині.

Про це йдеться у програмі «Лещенко запитує» на You-Tube каналі Ukrinform TV.

Уповноважений представник Міністерства оборони України з питань рекрутингу Олексій Бежевець заявив, що динаміка розвитку FPV- та інших дронів засвідчує, що на полі бою почався новий етап війни, і незабаром для виконання важких та небезпечних завдань піхоту на передовій можуть замінити ефективні дрони. Він закликав всіх цікавитись, ставити запитання і шукати своє місце в Силах оборони України.

"Це робити зараз треба усім", – наголосив Бежевець.

Дізнатись інформацію, як допомогти армії, можна зателефонувавши на гарячу лінію Міноборони

Оголошено збір на дрони Мавік 3 для потреб 23-ої окремої механізованої бригади (23 ОМБр), Донецька область.

Моно: https://send.monobank.ua/jar/4zNNqSwYtr

Карта ПриватБанк: 5168 7451 4343 9294

Повну версію інтерв'ю дивіться на Ukrinform TV та читайте на сайті Укрінформу.

Як повідомляв Укрінформ, 10 квітня Міністерство оборони України уклало меморандум щодо розвитку інноваційної технології UA DroneID з Міністерством цифрової трансформації, громадською організацією "Аеророзвідка" і компанією CossackLabs.

Застосування UA DroneID дозволяє підвищити безпеку й ефективність місій, забезпечує ситуаційну обізнаність на полі бою під час виконання завдань. У подальшому технологія в системі DELTA також відкриє безліч можливостей аналізу використання безпілотників – наприклад, планувати, які з них краще застосовувати для ураження певних цілей.

Безпілотник Лещенко Війна допомога Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *