Про повернення українців додому мають вирішувати на рівні ЄС – віцепрем’єр Польщі

Про повернення українців додому мають вирішувати на рівні ЄС – віцепрем’єр Польщі 30.04.2024 17:29 Укрінформ Рішення про сприяння у поверненні українців мобілізаційного віку додому має ухвалюватися на рівні ЄС.

Про це у вівторок під час пресконференції у Варшаві після засідання уряду РП заявив віцепрем’єр, міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш, передає власний кореспондент Укрінформу.

Як запевнив польський урядовець, якщо Україна звернеться про відповідну допомогу, то Польща її надаватиме у такій мірі, в якій може.

“Дуже важливо, щоб ці рішення було прийнято на європейському рівні. Я знаю, що зараз ведуться переговори на цю тему. Рішення на європейському рівні дадуть повну ефективність таким діям, і ми в цьому зацікавлені”, – підкреслив Косіняк-Камиш.

Як повідомлялося, раніше глава МЗС Польщі Радослав Сікорський заявив, що допомога Україні у поверненні українців мобілізаційного віку додому для Польщі може бути “етично неоднозначною”.

Посол України в Польщі Василь Зварич заявив в інтерв’ю TVN24, що Київ не звертався до Варшави з приводу повернення додому українських чоловіків призовного віку.

Закон про мобілізацію, ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом України, вступить в дію з 18 травня.

На сьогодні в Польщі перебуває близько мільйона біженців з України, а загальна кількість громадян України в РП перевищує 3 млн.

Фото: Facebook / Ministerstwo Obrony Narodowej

Євросоюз Мобілізація Польща Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *