Прем’єр і міністерка оборони Чехії одягли худі на підтримку України

Прем’єр і міністерка оборони Чехії одягли худі на підтримку України Фото 25.04.2024 13:07 Укрінформ Прем’єр-міністр Чеської Республіки Петр Фіала вперше позував для фотографів не в своєму традиційному костюмі, а в худі на підтримку України.

Так одягнутися запропонувала міністр оборони Яна Чернохова, про що вона написала в соцмережі Х, передає Укрінформ. 

Вона зазначила, що худі зі зображенням чеської та української символіки, боєприпасами та написом «Боєприпаси для України» їй принесли активісти з ініціативи LetsPunchItCZ, яка виготовляє «чудові худі з мотивами на підтримку України». Вони попросили передати їх деяким політикам на знак подяки тим, хто бере важливу участь у чеській ініціативі зі закупівлі боєприпасів для України.

«Я дуже пишаюся тим, що наша країна допомагає Україні, і що наша ініціатива щодо боєприпасів отримує позитивний відгук не лише у світі, а й у Чехії», – написала Чернохова.

 

Як повідомлялося, чеський уряд і президент виступили з ініціативою пошуку для України боєприпасів у третіх країнах за гроші ЄС. Прага заявляла, що знайшла завдяки своїм контактам 800 тисяч одиниць, опісля згадувалось про понад мільйон; 500 тисяч з них уже придбані.

Фото: Х / Jana Černochová

Чехія Прем'єр Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *