Посольство України в Польщі спростувало повідомлення про пошкодження на кордоні авто для ЗСУ

Посольство України в Польщі спростувало повідомлення про пошкодження на кордоні авто для ЗСУ 04.03.2024 15:14 Укрінформ Посольство України в Польщі спростувало інформацію, яка з’явилася в українських ЗМІ, про те, що польські протестувальники нібито пошкодили автомобілі, які перебували в черзі на перетин державного кордону та прямували до України для потреб ЗСУ.

Про це повідомляється на сторінці українського дипвідомства у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Встановлено, що зазначені автомобілі були пошкоджені ще до прибуття на територію Республіки Польща в країні, звідки здійснювалася їх доставка. Наразі автомобілі вже знаходяться на території України. Польські аграрії не мають жодного відношення до ситуації, яка була висвітлена ЗМІ», – йдеться у дописі посольства України.

Дипломати звернули увагу на необхідність верифікації інформації для недопущення формування суспільної думки на недостовірних фактах.

Як повідомляв Укрінформ, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на щорічній пресконференції за підсумками чотирьох років роботи уряду заявив, що під час протестів на кордоні з Польщею не зафіксовано жодного випадку блокування доставки в Україну зброї, військової техніки, гуманітарної допомоги, пального.

Автомобіль Польща Посольство Протест Україна ЗСУ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *