Посольство США передало шість броньованих авто для прокурорів прифронтових регіонів

Посольство США передало шість броньованих авто для прокурорів прифронтових регіонів Фото 24.03.2024 20:40 Укрінформ Генеральна прокуратура України отримала від посольства США шість броньованих автомобілів, що допоможуть захистити життя прокурорів під час роботи у прифронтових регіонах.

Про це написав у соцмережі Х генеральний прокурор України Андрій Костін, передає Укрінформ.

The support provided by @StateINL to Ukraine amidst wartime challenges is invaluable. Expressed my deep gratitude to Joshua Temblador, Director of the INL Section at @USEmbassyKyiv, for the multifaceted technical assistance and strategic advice. We greatly appreciate the donation… pic.twitter.com/vke0MoIAVm

— Andriy Kostin (@AndriyKostinUa) March 24, 2024

«Ми дуже вдячні за передачу 6 броньованих автомобілів, що допоможуть захистити життя прокурорів, які працюють у прифронтових регіонах. Наша стійка співпраця з INL (відділ технічної допомоги правоохоронним органам України посольства США – ред.) стала міцною основою для розвитку інституційної спроможності Генеральної прокуратури України, зокрема у розслідуванні воєнних злочинів Росії, забезпеченні підтримки жертв і свідків та оптимізації цифрової трансформації систем прокуратури та правоохоронних органів України», – зазначив Костін.

Він висловив глибоку вдячність керівнику відділу Джошуа Тембладору за різнобічну технічну допомогу та стратегічні поради.

Як повідомляв Укрінформ, генеральний прокурор Андрій Костін під час зустрічі 18 березня в Києві з колегами з Міністерства юстиції США Натаном Бруксом та Тімом Ранком, а також з радником з правових питань посольства США в Україні Джаредом Кімболом та аташе ФБР з правових питань Крісом Гейгером обговорили стратегії розслідування російських кіберзлочинів, скоєних проти Української держави та країн-партнерів.

Автомобіль Прокуратура США

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *