Понад 90 тисяч переселенців подали заяви на продовження держдопомоги

Понад 90 тисяч переселенців подали заяви на продовження держдопомоги 16.03.2024 18:55 Укрінформ Понад 90 тисяч внутрішньо переміщених осіб подали заяви на продовження державної допомоги, близько 66% із них уже опрацьовано.

Як передає Укрінформ, про це йшлося на щотижневому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Наразі до органів соціального захисту населення надійшло вже понад 90 тисяч заяв ВПО на продовження отримання державної допомоги. На даному етапі близько 66% з них вже опрацьовано, а 34% перебувають у роботі», – йдеться в повідомленні.

У Мінреінтеграції зазначили, що у першому періоді березня на виплати для 671 тисячі ВПО було спрямовано загалом 1,4 млрд грн. Таким чином, внутрішньо переміщені особи, яким виплати були продовжені автоматично з першого числа поточного місяця, отримають кошти найближчим часом.

Цього місяця виплата допомоги для ВПО відбудеться ще 21 та 28 березня.

«Тобто, внутрішні переселенці, котрі подали заяви, у разі їхнього схвалення отримають виплати до кінця поточного місяця», – зауважили в міністерстві.

У Мінреінтеграції поінформували, що для подачі заяви на продовження отримання державної допомоги слід звертатися до органів соціального захисту населення у громаді або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) району, де перебувають внутрішньо переміщені особи.

Як повідомляв Укрінформ, у Кабінеті міністрів обговорюють зміни до постанови про затвердження порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб, зокрема – розглядається варіант продовжити термін подачі заяв до 30 квітня.

Фото: НБУ

Переселенці допомога Верещук Мінреінтеграції

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *