Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу

Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу 10.04.2024 04:33 Укрінформ Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Це питання обговорили на щотижневій нараді з питань ветеранської політики під головуванням віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, наразі переформатовується проєкт «Помічник ветерана» і на основі набутого досвіду впроваджуватиметься інститут фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Усі напрацювання експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана використовуватимуть в оновленому проєкті.

У міністерстві переконані, що з появою таких фахівців зміняться й підходи до надання ветеранам, демобілізованим особам та членам їхніх сімей всебічної підтримки. Зокрема, під час переходу від військової служби до цивільного життя.

«Наразі триває робота над розробленням необхідних нормативно-правових актів, щоб якнайшвидше запровадити такий проєкт», – наголошують у Мінреінтеграції.

Як повідомлялося, інститут помічника ветерана є новою адміністративно-сервісною реалією в діяльності територіальних громад країни найближчого майбутнього.

Цього року заплановано підготувати до 15 тисяч помічників ветеранів, які працюватимуть у різних областях України.

Ветерани війни Мінреінтеграції Демобілізація Помічник ветерана

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *