Польща готова допомагати Україні в поверненні військовозобов’язаних чоловіків – міністр

Польща готова допомагати Україні в поверненні військовозобов'язаних чоловіків – міністр 25.04.2024 01:31 Укрінформ Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що його країна готова сприяти Україні в поверненні додому чоловіків призовного віку.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Польща й раніше пропонувала допомогу Україні в повернені чоловіків призовного віку, аби вони виконали свій громадянський обов'язок, сказав міністр в інтерв'ю телеканалу Polsat News.

«Думаю, багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях і кафе та чують, скільки зусиль ми мусимо докладати, аби допомогти Україні», – сказав він.

При цьому Косіняк-Камиш не повідомив жодних деталей стосовно того, як саме Польща збирається вирішувати це питання.

«Будь-яка підтримка можлива», – сказав глава Міноборони, відповідаючи на запитання про те, як би відреагувала Польща, якби Київ попросив допомоги в поверненні додому чоловіків, у котрих закінчився термін дії паспортів.

За оцінками Євростату, станом на початку 2024 року в країнах ЄС проживало 4,3 млн українців, з яких близько 860 тис. – дорослі чоловіки. Польща надала статус тимчасового захисту 950 тис. українців, що є другим за кількістю показником після Німеччини.

Мобілізація Польща Призов Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *