Поліцейські не будуть ходити і роздавати повістки – Вигівський

Поліцейські не будуть ходити і роздавати повістки – Вигівський 22.01.2024 15:42 Укрінформ Голова Національної поліції Іван Вигівський заявив, що роздача повісток громадянам не належить до функціоналу відомства.

Про це він сказав у інтерв’ю РБК-Україна, передає кореспондент Укрінформу.

За словами Вигівського, поліція максимально сприяє ТЦК і СП в тому, щоб встановлювати місцезнаходження ухилянтів та відповідно до повноважень і за наявності необхідних документів доставляти до них таких осіб.

«Але вручення повісток, спільні наряди – це додаткове навантаження, і у нас немає такого ресурсу, щоб поставити біля кожного працівника ТЦК ще й поліцейського. Ми стоїмо на блокпостах, щодня виконуємо свої обов'язки, в тому числі і непритаманні поліції функції. Ми готові допомагати, але особисто поліцейські ходити роздавати повістки не будуть. Принаймні до того, поки законом не буде встановлена така норма та це не буде визначено нашим функціоналом», – заявив він.

Водночас він додав, що навіть якщо буде встановлена законодавча норма щодо вручення повісток поліцейськими, людей для цього не вистачить.

"…У нас на сьогодні недостатньо ресурсу для того, щоб ми ще й ходили і роздавали повістки", – наголосив очільник НПУ.

Як повідомлялося, Міноборони розглядає можливість запрошувати у ТЦК через електронні сповіщення.

Мобілізація Поліція Повістка Іван Вигівський ТЦК

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *