Після деокупації людей треба повертати в український порядок денний – Центр інформбезпеки

Після деокупації людей треба повертати в український порядок денний – Центр інформбезпеки 29.03.2024 18:55 Укрінформ Першочерговим завданням держави після деокупації територій має бути повернення місцевих жителів в український інформаційний порядок денний.

Таку думку висловив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки МКІП Ігор Соловей під час форуму «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій», повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Запорука успіху кремлівської пропаганди якраз у тому, що вони обмежують і відрізають окуповані території від Великої України. У цьому і криється відповідь, що робити нам. Перше, що має робити держава та суспільство з залученням усіх можливих партнерів, – повертати людей в український порядок денний, з усіма нашими проблемами. Люди мають розуміти, що вони – частина України", – наголосив Соловей.

Він зазначив, що окупанти роблять усе для того, щоб "перековувати" українців на загарбаних територіях.

"По факту ми бачимо, що одне з перших завдань, яке виконують російські окупанти, – будують інформаційну цифрову стіну, тим самим заганяючи людей в інформаційне цифрове гетто. Вони позбавляють ці території будь-якого зв'язку з Україною… Для того, щоб українці, які залишились там, перестали вірити в перемогу (України – ред.)", – сказав Соловей.

Як повідомлялося, Міністерство культури та інформаційної політики займається формуванням кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях.

Деокупація Пропаганда ЗМІ МКІП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *