Патріарх Варфоломій підтвердив свою участь у Саміті миру

Патріарх Варфоломій підтвердив свою участь у Саміті миру 10.05.2024 20:57 Укрінформ Вселенський патріарх Варфоломій підтвердив свою участь у Глобальному саміті миру.

Як передає Укрінформ, про це Президент Володимир Зеленський повідомив у соцмережі X.

«Провів розмову зі Вселенським патріархом Варфоломієм. Привітав Його Всесвятість із Великоднем, подякував за молитви за Україну й теплі побажання українському народові», – зазначив глава держави.

За його словами, патріарх Варфоломій підтвердив свою участь у Глобальному саміті миру, «що для нас надзвичайно символічно. Цінуємо важливий внесок Вселенського патріархату у відновлення справедливого миру в нашій державі. Світло переможе».

Як повідомляв Укрінформ, Глобальний саміт миру відбудеться 15-16 червня у Швейцарії. Очікується, що участь у ньому візьмуть глави держав та урядів з усіх континентів. Країни, які візьмуть у ньому участь, вироблять спільну переговорну позицію і передадуть її Росії.

Українська формула миру – дипломатичний механізм, який пропонує Україна для досягнення справедливого закінчення війни, що розв'язала Росія.

Складовими Формули є: радіаційна та ядерна безпека, продовольча безпека, енергетична безпека, звільнення всіх полонених і депортованих, виконання Статуту ООН і відновлення територіальної цілісності України та світового порядку, виведення російських військ і припинення бойових дій, повернення справедливості, компенсація за збитки, спецтрибунал, протидія екоциду, недопущення ескалації, фіксація закінчення війни.

Фото: ОП

Варфоломій Зеленський Глобальний саміт миру

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *