Охорона і впорядкування військового меморіального кладовища: уряд затвердив постанову

Охорона і впорядкування військового меморіального кладовища: уряд затвердив постанову 07.05.2024 16:37 Укрінформ Кабінет міністрів затвердив порядок утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів, передає Укрінформ.

«Сьогодні Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою затверджено Порядок утримання в належному стані та охорони Національного військового меморіального кладовища», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ухвалений акт окреслює конкретні заходи, які буде здійснювати державна установа «Національне військове меморіальне кладовище», зокрема:

  • належну експлуатацію, огляд і прибирання, проведення ремонтних робіт будівель, споруд, площ, монументів, огорож, систем питного водопостачання та водовідведення тощо, що знаходяться на території Військового кладовища;
  • облаштування контейнерних майданчиків для роздільного збирання сміття;
  • озеленення з максимально можливим збереженням існуючих насаджень;
  • встановлення, ремонт та заміну вивісок та інформаційних табличок;
  • дотримання правил пожежної безпеки на території військового кладовища.

Як повідомляв Укрінформ, 8 грудня 2023 року Верховна Рада ухвалила закон щодо забезпечення створення та експлуатації Національного військово-меморіального кладовища.

Кабмін виділив 515 мільйонів гривень на його будівництво та функціонування в 2024 році.

Національне військове меморіальне кладовище – загальнонаціональне місце вшанування та увічнення пам’яті загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Меморіальний комплекс передбачає не тільки наявність військового кладовища з усіма необхідними ритуальними спорудами для організації почесних поховань загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Також тут буде музейний комплекс.

Уряд Кладовище Прибирання Меморіальне кладовище

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *