Офіс омбудсмена підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ

Офіс омбудсмена підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ 09.04.2024 22:24 Укрінформ Офіс омбудсмена та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підписали меморандум про співпрацю.

Про це очільник Офісу – уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

Серед іншого, омбудсмен обговорив із головою ЮНІСЕФ Муніром Мамедзаде розширення в Україні мережі центрів захисту прав дитини за моделлю «Барнахус». Він наголосив, що ключовою на сьогодні є підтримка таких закладів у Дніпрі, Рівному і Чернівцях.

Сторони порушили також тему продовження проєкту West support, у межах якого за останні пів року були проведені 184 моніторингові візити й зафіксовані серйозні порушення прав та інтересів дітей.

«Дякую партнерам за підтримку наших ініціатив. Підписання таких документів є важливим кроком для співпраці, яка сприятиме забезпеченню прав дітей», – зазначив Лубінець.

Як повідомляв Укрінформ, ЮНІСЕФ та дев'ять громад Київської області підписали меморандуми про співпрацю щодо надання послуг для дітей і сімей, які постраждали від російської збройної агресії.

Фото: Дмитро Лубінець, Телеграм

Діти Омбудсмен ЮНІСЕФ Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *