Об 11:00 – пресконференція української альпіністки, яка підкорила гору Манаслу

Об 11:00 – пресконференція української альпіністки, яка підкорила гору Манаслу Медіацентр Україна – Укрінформ 18.10.2023 10:45 Укрінформ 18 жовтня об 11:00 – пресконференція на тему: «Благодійний захід на підтримку ЗСУ: деталі проведення від української альпіністки».

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Учасниця: Антоніна Самойлова – перша українська альпіністка, яка піднялась на восьмитисячник Манаслу.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Чому це цікаво?

28 вересня 2023 року о 7 ранку на вершину гори Манаслу (Manaslu, 8156 м), восьмого за висотою восьмитисячника у світі, здійснила сходження українська альпіністка Антоніна Самойлова. Вона стала першою українською альпіністкою, яка виконала сходження на цей восьмитисячник та підняла прапор України. До цього на вершині Манаслу побували 20 українців – чоловіків.  Штурмовий день тривав 37 годин!

На рахунку Антоніни вже три восьмитисячника: Еверест (який вона пройшла двічі – у 2022 та у 2023 роках), К2 (у 2022 році) і Манаслу (у 2023 році).

Вона стала першою українською альпіністкою, яка піднялася на вершину Евересту двічі.

Наприкінці жовтня спортсменка планує організувати вечерю, аби розповісти про неймовірні та небезпечні подробиці свого сходження, а всі 100% зібраних коштів витратити на купівлю кисню для Госпітальєрів, які рятують захисників на нулі.

Україна ЗСУ Благодійність Альпініст

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *