Необхідно адаптувати навчальну програму для українських учнів за кордоном – Верещук

Необхідно адаптувати навчальну програму для українських учнів за кордоном – Верещук 21.04.2024 00:20 Укрінформ Для дітей, які вимушено перебувають за кордоном, необхідно адаптувати навчальну програму.

Про це сказала віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Верещук зазначила, що адаптація навчальної програми для дітей, які вчаться і за кордоном, і в українських школах, дасть їм змогу краще засвоювати програму і зменшить навантаження. Крім того, це сприятиме збереженню зв’язків з українським середовищем.

«Ми маємо зберігати зв’язок дітей з Україною. Тому українську мову, літературу, історію та інші предмети для них повинні викладати за доступними адаптованими програмами та з необхідною кількістю підручників», – наголосила віцепрем’єрка.

Верещук нагадала, що мала кілька зустрічей з українцями, які проживають або тимчасово перебувають у Женеві, Варшаві та Брюсселі. Серед проблем, які вони озвучували, значна частина стосується шкільної освіти.

Зокрема, необхідно подбати про те, щоб наші учні за кордоном були забезпечені достатньою кількістю підручників. У тому числі для вивчення предметів українського компонента: української мови, історії, літератури, правознавства тощо.

Як повідомлялося, у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій обговорили потребу в запровадженні єдиного електронного обліку українських учнів за кордоном.

Діти Освіта Школа Верещук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *