Найбільш палкі дискусії щодо законопроєкту про мобілізацію відбуваються в комітеті ВР – Стефанчук

Найбільш палкі дискусії щодо законопроєкту про мобілізацію відбуваються в комітеті ВР – Стефанчук 14.03.2024 22:43 Укрінформ Найбільш палкі дискусії щодо законопроєкту про мобілізацію відбуваються у Комітеті Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Про це Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук сказав в інтерв’ю «Суспільне новини», передає Укрінформ.

Стефанчук повідомив, що до законопроєкту про мобілізацію народні депутати подали понад 4 тисячі поправок.

«Наразі законопроєкт про мобілізацію знаходиться в комітеті. Найбільш палкі дискусії зараз відбуваються в комітеті оборони і розвідки… Більше 4 тисяч поправок – це якраз приклад того, що, з одного боку, ми намагаємося покращити цей законопроєкт, а з іншого – маємо бути свідомі, що це незвичайний законопроєкт. Це законопроєкт, який дасть можливість… забезпечити справедливість у підтримці Збройних сил України», – сказав Стефанчук.

Він зауважив, що хотів би, «щоб цей законопроєкт … створював певну логіку справедливості», і додав, що чекатиме пропозиції комітету.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (№10449).

Мобілізація Законопроєкт ЗСУ Стефанчук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *